boat
drops drops drops

Корпорація «УМВ»

Цілюща

вода,

перевірена

часом

bottle

На здоров’я кожен день

Цілющі властивості мінеральної води «Куяльник» відомі з давніх часів. Це природна натуральна вода, яка не піддається штучній обробці та мінералізації. Свердловини, з яких видобувається мінеральна вода, розташовані в межах відомого курорту «Куяльник». Довгий час перебуваючи у надрах землі ця вода поступово насичується цінними мінеральними солями, набуваючи своїх унікальних природних властивостей.

Профілактична дія на організм людини і лікувальні властивості мінеральної води «Куяльник» підтверджені дослідженнями «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології» Міністерства охорони здоров’я України, а високі смакові якості — численними нагородами на міжнародних і вітчизняних дегустаційних конкурсах.

glass fruits

Природне джерело

Мінеральна вода «Куяльник» видобувається з давнього Верхньосарматського водоносного горизонту. На відстані 300-кілометрового шляху вода проходить крізь породи вапняку і захищена від поверхневих вод масивним 12-метровим шаром щільних глин. Це забезпечує сталість природного хімічного складу і кристальну чистоту мінеральної води.

«Куяльник» відноситься до групи середньомінералізованих лікувально-столових хлоридно-натрієвих вод миргородського типу. Вода «Куяльник» насичена мінералами природним способом, має стабільний природний хімічний склад і унікальне співвідношення мікроелементів. Загальний рівень мінералізації від 3 до 4 грамів на літр. Свердловини знаходяться у місці розливу води у пляшки, що дозволяє донести до споживача всі цілющі властивості й оригінальний смак у первозданному вигляді.

Де купити?

(Русский)  

Корпорация «Украинские минеральные воды»

Украина, 03038, Киев, ул. Ямская, 28

tel:38 (044) 496-74-54

marketing@umw.com.ua

Официальный сайт компании